Black-Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hitman Agency-Aplicații

In jos

Hitman Agency-Aplicații  Empty Hitman Agency-Aplicații

Mesaj Scris de SanTos 15/3/2016, 15:53


CERINTE MINIME:
- Minim level 10.
- Limbaj foarte decent fara continuturi vulgare .
- Cunoasterea regulamentului si cel putin citirea macar odata a topicului "Info, orders and Agency skins. "
- Poza cu Screenshot la /stats (civil obligatoriu) si /skill detective. Obligatorii (in caz ca doriti sa vi se ia in considerare cererea)
- Odata ce ati depus cererea, asteptati raspunsul liderului. In caz ca intrebati sau stresati liderul cu intrebari de genu "Daca fac cerere ma accepti" sau mai stiu ce alte chestii .. cererile va vor fi respinde automat !
- Sa nu fi pe BlackList unei facţiunii
- Seriozitate
- Sa ai un trecut cat de cat "curat", fara incidente grave
- Capacitatea de a putea indeplini un contract fara probleme
- Perseverenta
- Cererile trebuie completate corect in acest topic dupa MODEL. Nu se accepta "glumele in cereri" / "semne de Yahoo Messenger" sau "limbaju de messenger"
- Activitate pe forum si server
- Disciplina
- Rabdare
- Cei 7 ani de-acasa
- Este permisa maxim o cerere pe saptamana ! (in caz contrar sansele de intrare in factiune vor scadea)
- Pentru a putea aplica in Hitman Agency e nevoie ca membrul sa aiba minim rank 3 intr-o factiune inferioara (pasnica, gang, departament) [sau superioara - Hitman]



MODEL DE CERERE:

Nume in joc:
Level:
Varsta (Reala):
Sex (Masculin / Feminin):
Descrierea ta personala (Minim 50 de cuvinte):
De cat timp jucati pe server?:
Factiuni precedente:
Rank-ul ultimei factiuni (Specifica factiunea):
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune:
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea):
De ce doriti sa va alaturati agentiei?:
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?:
Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?:
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?:
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:
Ai mai fost membru Hitman Agency?:
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost):
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare:
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?:
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce):
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce):
Esti pe BlackList-ul unei factiuni? (Precizeaza care):
Alte precizari?:
SanTos
SanTos
Fondator
Fondator

Mesaje : 102
Data de inscriere : 20/05/2015
Varsta : 25

https://black-gaming.forumgratuit.ro

Sus In jos

Hitman Agency-Aplicații  Empty Cerere pentru Hitman Agency

Mesaj Scris de GamerulLaurentiu 14/3/2017, 17:17

GamerulLaurentiu,15,11,masculin,sunt din chisinau,am 11 ani ,joc pe server de 22 ore ,nu ma adus nimeni pe acest server ,invat la scoala nr.82 ,traiesc pe str.M.Dragan sec.Ciocana,am mama, am tata, am frate,sunt clasa a 5 .si atit. 22 ore,Police Departament,Police Departament Rank:Detective,nu am fost parasit, eu am iesit.,leader la police departament.,vreau sa ma alatur agentiei deoarece vad ca serverul e super si fun si vreau sa fiu cit mai popular pe acest server.,eu consider ca acesta agentie se ocupa cu regulamentul serverului si ajutarea lui.,da am citit oreder and Agency skins,da inteleg,nu nu am avut,nu am mai fost,nu am fost,6ore,nu am conturi anterioare,da consider,da am capacitatea,am 1 warn deaorece am fct din gresala dm la coleg,nu nu am fost banat,Police Departament...
Anonymous
GamerulLaurentiu
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum